2-pack Fenja Pumpa Grön L - Mitt & Ditt
Skapa en varm och ombonad höstkänsla med Fenja dekorationspumpor i grönt och guld. Det här fina 2-packet består av två keramikpumpor i olika former som tillsammans blir en stilfull detalj i höstens inredning. Den djupa gröna färgen kombineras med guldfärgade stjälkar som ger pumporna ett elegant uttryck och en liten känsla av vardagslyx.
Fenja-pumporna är lika fina tillsammans som var för sig. Placera dem på en skänk tillsammans med levande ljus och höstlöv, skapa ett mysigt stilleben på soffbordet eller låt dem bli en del av en vacker höstdukning. Den mörkgröna färgen passar särskilt fint tillsammans med höstens varma toner i beige, brunt, orange och rost och gör det enkelt att skapa en ombonad höstkänsla i hemmet.
De dekorativa pumporna är tillverkade i keramik och har vackert rundade former med markerade räfflor. Kombinationen av mörkgrönt och guld ger dem ett klassiskt och elegant utseende som passar både moderna, lantliga och traditionella inredningsstilar. Matcha gärna med ljuslyktor, ljusstakar, kvistar, torkade blommor och färgsprakande höstlöv.
Kombinera gärna med andra dekorationspumpor i olika storlekar och färger för att bygga upp ett personligt höststilleben och skapa extra mycket höstmys.
Produktinformation:
Förpackning: 2-pack dekorationspumpor
Storlek: 10 x 10 x 9,2 cm och 10,5 x 10,5 x 8 cm
Material: Keramik
Färg: Grön och guld